Fethiye, ATV Quad Turu - Alacaknevar.com? | Alacak ne varsa burada....

 

Fethiye, ATV Quad Turu

Hisarönü - Kaya Köy - Gemiler Koyu St Nicholas adası yakınında bulunan ormanlık araziler içinde yer almaktadır. Quad Bike Tour birkaç saatten fazla sürer.

Ürün Kodu : 1475

70,00 TL


Son 24 Saatte [*ZIYARET_SAYISI*] kişi
bu ürünü inceledi.

Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar


Tur Hareket Saati :
09:00 , 12:00 , 15:00 (Günde üç çıkış)

Tur Güzergahı :
Hisarönü - Kaya Köy - Gemiler Koyu St Nicholas adası yakınında bulunan ormanlık araziler içinde yer almaktadır. Quad Bike Tour birkaç saatten fazla sürer.

Tur Güvenlik ve Organizasyonu:
Partner kuruluşumuzun Turizm Bakanlığı’ndan alınan "Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Belgesi" ne de sahiptir. Tüm rehberler özel sertifikaya sahip olup, yüksek deneyimlere sahiptir. Tur öncesi tüm herkeze Profesyonel ATV Eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Otellerden alınma servisi,
Ofis önünden 4X4 araçlarla parkur başına gidiş servisi,
Sigorta bedeli,
Profesyonel rehber ücreti,
Tur bedeli,
Ofisden otele dönüş servisi,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
İstenirse tur esnasında yapılan çekimden alınan kaset bedeli konuğa aittir.

Tur Programı:
ATV ; direksiyon kontrollü, iki veya tek kişinin bindiği, tek kişinin rahatlıkla kullanılabildiği çılgın eğlenceli bir arazi aracıdır. ATV dört tekerlekli, düşük seyahatlerinizde bir araçdır. Direksiyon kontrolünün rahatlığından dolayı yeni veya ilk defa kullananlar dahi herkez kullanabilir. ATV (quad bisiklet) otomatik şanzımanından dolayı ilk başlayanlar için dahi kolaydır. Turlarda toz içinde gitmek garantilidir. Tura başlarken var olan renginiz kesinlikle tur bitiminde farklı olacaktır. Dolayısıyla geziye uygun rahat bir kıyafetle tura katılmanız daha iyi olacaktır.
Tur parkurları özel izinlerin alındığı "kapalı yol" durumundadır. Güvenlik donanımları sağlanmış her binicinin kendi ATV 'si olacaktır. ATV kullanım yaşı ise 16 dır. Daha küçükler kullanamaz.
Tur programında belirtilen saatlere göre rezervasyon yapılır. Safari sırasında ilk olarak kullanılacak ekipmanın tanıtımı yapılır. Ekipmanlar gruba dağıtılır. Eğitmenler tarafından verilen 15 dakika teorik ve 15 dakika araç üzerinde pratik eğitimden sonra öncü ve artçı rehberler önderliğinde 1,5 saat süren ATV safari turuna başlanır. Adrenalin dolu ATV Safari turu sırasında zorlu tepeleri aşacak, dere yataklarından geçecek, çamura batacaksınız.
Hem kendinizin, hem ATV'nin sınırlarını zorlayacaksınız. Amaç tamamen doğal olan orman içi parkurumuzda yer alan dere ve çamur geçişleri, dik iniş ve çıkışlar, dar patikalar ve yangın yollarını kullanarak güvenli bir şekilde parkuru tamamlamaktır. Bu yorucu ama keyifli safarinin ardından öğle yemeği için özenle hazırlanmış menülerimizden faydalanabilirsiniz.
Tatil içinharika bir yer olan , doğayı ve kültürü hala koruyan Fethiye/Ölüdeniz’de ATV ile tura katılamak harika bir seçenektir. Deneyimli rehberler eşliğinde yapılan , tur öncesinde sabah teorik ve pratik eğitim alınıyor. Sonra rehberler ve uçucu yolcular ; gerekli malzemeleri alıp 4×4 lere binerek Hisarönü'ndeki toplanma yerinin yolunu tutuyorlar. Toprak yoldan ulaşım 20 dakika sürüyor.
Burada ATV'lere biniliyor. Rehberler tura katılan konuklara son olarak nelere dikkat etmesi ile yapmaması gerekenler noktaları anlatıyor. Ardından startın verilmesi ile tura başlanıyor..
Müthiş bir heyecan duyuluyor ama kısa süre sonra heyecan yerini Kayaköy ve çevresindeki ormanlık arazinin doyumsuz manzarası eşliğinde ki müthiş bir keyife bırakıyor. Birbiri arkasına gelen ATV' ler ile bir anda ortalık harika bir safariye dönüşüyor. Tur sonunda istinasız konukların yüzünde mutluluk gülücüklerine rastlanıyor.

Tur Detayları:
Tur 1,5 Saat ve 15 km süren , 4 tekerlekli motorsikletlerle yapılan bu bol çamurlu ve heyecanı bol bir aktivitedir. Araba kullanmayı bile bilmeniz gerekmiyor. Kısa bir birifing sonrası ve bir kaç kilometre sonrasında araca iyice alıştığınızı farkediyorsunuz. Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

Gerekli Malzemeler Listesi :
Tura gelirken rahat etmeniz için rahat bir kıyafetle geliniz. Boynunuzu saran bir fular boyun, saç ve yüzünüzü tozdan koruyacaktır. Elbette ayağınızda spor ayakkabı, üzerinizde şort ve t-shirt olması küçük bir su şişesi tercih edilir. İyi bir yürüyüş ayakkabısıda araç kullanırken sizin rahat etmenizi sağlayacaktır.

Yemek:
Yemekler ekstradır. Restoranımızda ızgara et, tavuk, köfte, sucuk, salata, patates kızartması ve soğuk meşrubatlar bulunmaktadır. Bira ve şarap servisimiz vardır.

Yolcu Alınacak Duraklar;
KONUK KONAKLAMA MERKEZİ ve MYMAVİTUR OFİS ÖNÜ

 

Adınız

E-mail Adresiniz

E-Posta 1
E-Posta 2
E-Posta 3
E-Posta 4
E-Posta 5
Mesajınız
Güvenlik Kodu


Doğrulama Kodu
-